SOLO profilaktika – kelias į sveiką ir gražią šypseną!

SOLO profilaktika – kelias į sveiką ir gražią šypseną!

Profilaktinė dantų priežiūra neabejotinai svarbi tam, kad kuo ilgiau išsaugotume sveiką ir gražią šypseną. SOLO profilaktika – logiška ir unikali savo paprastumu dantų priežiūros programa, kuri pasiteisino ir įsitvirtino daugelyje pasaulio šalių. Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose Vakarų valstybėse sėkmingai taikomos SOLO programos idėja labai paprasta – dantys turi būti valomi po vieną, didelį dėmesį skiriant tarpdančių švarai.

Ši dantų ir burnos ertmės profilaktikos priemonė viena veiksmingiausių, siekiant:

Pagrindinė daugumos dantų ir dantenų ligų priežasčių yra neefektyvi dantų priežiūra. Tiesa ta, kad net kasdien naudojant dantų šepetėlį, pastą ir dantų siūlą Jūs negalite garantuoti, kad bus sunaikinamos visos bakterijos. Neretai bakterijos slepiasi sunkiai prieinamose vietose, jų nepašalinus susidaro minkštosios apnašos, kurios pamažu mineralizuojasi, virsta dantų akmenimis, atsiranda kitų burnos ligų pavojus.

„SOLO“ sistema susideda iš šepetėlio bei tarpdančių šepetėlio, specialiai pritaikytų pasiekti vietas, kurių neįmanoma išvalyti naudojant įprastas priemones.

Ši programa labai veiksminga pacientams, sergantiems periodontito ligomis – taikant šią program, per dvi savaites išsprendžiama net 40 % problemų, o per 4 mėnesius – net 95–100 %.

 

Vieno danties šepetėlis

Vietoje įprasto dantų šepetėlio mes Jums rekomenduojame naudoti vieno danties šepetėlį. Šis solo šepetėlis turi mažą, smailėjančio kūgio formos galvutę. Juo daug geriau išvalomi protiniai dantys, išvalomos vietos prie dantenų, nepažeidžiant jų – viso to padaryti įprastu dantų šepetėliu neįmanoma. Valydami dantis vieno danties šepetėliu, sumažinsite riziką susirgti parodontoze bei kitomis dantų ar burnos ligomis, o taip pat daug ilgiau išsaugosite savo dantis gražius ir sveikus.

Tarpdančių šepetėliai

Tikriausiai iš gydytojų odontologų odontologų teko girdėti, kad tarpdančių šepetėliai daug efektyviau pašalina bakterijas iš tarpdančių nei dantų siūlai. Tačiau apie šia priemonę informacijos pateikiama tiek nedaug, kad žmonės, nusipirkę ir pabandę naudoti tarpdančių šepetėlį, dažnai lieka nusivylę. Viskas tik todėl, kad žmonėms trūksta informacijos, ką būtent pirkti ir kaip teisingai naudoti. Dažniausiai tarpdančių šepetėliai arba nelenda tarp dantų, arba tinka tik keliems tarpdančiams. Todėl labai svarbu renkantis tarpdančių šepetėlį pasirinkti
tinkamą jo dydį – jis jokiu būdu negali būti grūdamas per jėgą. SOLO tarpdančių šepetėliai yra net 11 skirtingų dydžių, todėl jie tiksliai atitinka kiekvieną Jūsų tarpdantį, ko pasekoje šepetėliai nėra sugadinami ir Jūs galite juos lengvai išvalyti.

Atvykę į „Altadenta“ odontologijos kliniką būsite supažindinti su pažangia ir unikalia SOLO profilaktika. Klinikos burnos higienistai išmokys naudotis vieno danties ir tarpdančių šepetėliais bei padės pasirinkti tinkamą šepetėlių dydį. Naudojant šias priemones kiekvieną dieną ir teisingai pašalinus visas bakterijas nuo dantų bei tarpdančių, Jūs galite išsaugoti sveikus dantis visą likusį gyvenimą. Su SOLO profilaktikos priemonėmis padėsite užkirsti kelią dantų ligoms bei sutaupysite pinigų.