Kokios modernios odontologijos technologijos naudojamos „Altadenta“ odontologijos klinikoje?

Kokios modernios odontologijos technologijos naudojamos „Altadenta“ odontologijos klinikoje?

Pacientai dažnai turi stereotipinę nuostatą – rentgenologiniai tyrimai yra labai kenksmingi sveikatai, todėl juos galima atlikti tik tuomet, kai nėra kito pasirinkimo. Modernios odontologinės technologijos kuriamos laikantis visų saugumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad „Altadenta“  odontologijos klinikoje naudojamų prietaisų spinduliuotė yra tokia maža, kad tiesioginės įtakos sveikatai neturi.

Kas yra rentgenologiniai tyrimai?

Tai diagnostiniai tyrimai, naudojami siekiant įvertinti Jūsų dantų kanalų ar
pan. būklę. Tai neinvaziniai tyrimai, trunkantys vos keletą akimirkų. Prieš pradėdamas ilgesnį laiko tarpą trunkantį dantų implantavimo ar gydymo procesą, gydytojas odontologas padarys dantų nuotrauką.

„Altadenta“ odontologijos klinikgalite pasidaryti panoraminę rentgeno nuotrauką – ortopantomogramą. Panoraminė rentgeno nuotrauka daroma prieš numatant nuoseklų gydymo planą pacientui, prieš dantų šalinimą, planuojant implantavimą, protezavimą ar ortodontinį gydymą. Tik didesnėse klinikose yra galimybė daryti panoramines nuotraukas.

Mūsų klinikoje yra teikiama dentalinės rentgenogramos atlikimo paslauga. Kam reikalingas šis tyrimas? Tai tyrimas, padedantis tiksliai spręsti apie periodonto ligas, įvertinti gydymo procesą bei pasiektus rezultatus. Tai nesudėtingas tyrimas, kurio metu spinduliuotė nepasiekia šalia esančių veido dalių. Spinduliuotė naudojama būtent tam žandikauliui, kuris šviečiamas. Turime ypač modernią skaitmeninę rentgeno sistemą, kuri net 10 kartų sumažina spinduliuotę.

Prie klinikoje naudojamų prietaisų galime paminėti intraoralinę kamerą. Gydytojas, naudodamas šią kamerą, mato net iki 100 kartų padidintą vaizdą. Svarbus privalumas yra tas, jog gydytojas odontologas gali kaupti su gydymu susijusius vaizdus ir įvertinti progresą bei puikius galutinius rezultatus. Intraoralinė kamera – tai puiki vaizdų kokybė, gilus matymo laukas bei tiksliai atkuriamas spalvos.

Kita „Altadenta“ odontologijos klinikoje naudojama pažangi technologija yra mikroskopas Leica M320. Tai prietaisas, be kurio neišsiverčia gydytojas endodontologas ar ortopedas. Mikroskopu galima pamatyti net mažiausius dantų įtrūkimus, kanalų būklę ir kitas ligas ankstyvosiose stadijose. Leica M320 – tai aukščiausios kokybės matymo laukas ir nepriekaištingai veikianti kamera. Gydytojams, savo darbe naudojantiems šį odontologinį prietaisą, daug lengviau užtikrinti puikią savo darbo kokybę.

Pažangių technologijų ir ilgametės gydytojų odontologų patirties dėka pacientai galės džiaugtis
nepriekaištingais rezultatais. „Altadenta“ klinikos odontologų komanda vertina galimybę dirbti su moderniausių technologijų aparatūra ir užtikrinti pacientams saugiausius odontologijos tyrimus bei gydymą.