Cirkonio keramikos vainikėliai: kodėl juos verta rinktis?

Cirkonio keramikos vainikėliai: kodėl juos verta rinktis?

Pristatome vieną pažangiausių dantų protezavimo variantų – cirkonio keramiką. Lyginant su metalo keramika, cirkonio keramikos vainikėliai odontologijoje naudojami itin plačiai. Kokios priežastys lemia vis dažnėjantį cirkonio keramikos pasirinkimą? 

XXI a. odontologijoje dantų protezavimo sąvoka yra stipriai pakitusi. Anksčiau dantų protezavimas žmonėms reikšdavo iškritusio ar pašalinto danties atkūrimą. Mūsų dienomis dantų protezavimas įgijo platesnę reikšmę. Cirkonio keramika dažniausiai naudojama siekiant atkurti priekinius dantis, tačiau vis daugėja pacientų, norinčiųkoreguoti nepatinkančią dantų formą ar net atspalvį. Taip pat yra pacientų, kurie pageidauja koreguoti plačius
tarpdančius. Be aukščiau išvardintų galimybių, cirkonio keramika gali būti naudojama estetinių ortodontinių breketų gamybai. Tokiu atveju breketai yra beveik nepastebimi ir atrodo itin estetiškai bei nesukelia fizinio ar psichologinio diskomforto.

Bemetalė keramika yra sudaryta iš dviejų dalių – keramikinio karkaso bei cirkonio oksido bemetalės keramikos karkaso. Cirkonio keramikos protezai gaminami dengiant baltos spalvos cirkonio karkasą porceliano sluoksniu. Atspalvis preciziškai parenkamas atsižvelgiant į paciento natūralių dantų spalvą.

Cirkonio keramikos vainikėliai atitinka visus estetinius bei funkcionalumo standartus. Jei lygintume su metalo keramika, tai naudojant pastarąją techniką, prie pat dantenų dažnai persišviečia melsva/pilkšva juostelė. Tuo tarpu naudojant cirkonio keramikos vainikėlius, su šia problema nesusiduriama. Cirkonio keramikos karkasas gaminamas individualiai kiekvienam pacientui, todėl idealiai tinka tik konkrečiam asmeniui. Kaip juokauja odontologai, šokant naktiniame klube ir į žmogų atsisukus prožektoriams, ne visada net specialistas atskirs, jog Jūsų priekiniai dantys pagaminti iš cirkonio keramikos. Tuo tarpu metalo keramika skleistų vos melsvą atspalvį.

Svarbiausi cirkonio keramikos privalumai:

 

Cirkonio keramikos privalumai akivaizdūs, o mūsų klinikoje dirbantys specialistai užtikrins nepriekaištingą darbų kokybę. Todėl po protezavimo darbų Jūs nuoširdžiai džiaugsitės natūraliai atrodančia šypsena!