VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Pažintį su gydytoju odontologu mažyliai turėtų pradėti vos išdygus pirmajam dantukui. Pirmasis vizitas nulems, ar vaikas vėliau noriai eis pas gydytoją, ar odontologo kėdė jam kels baimę.

Pieninių dantų priežiūra

„Altadenta“ klinikos specialistai dar kartą paneigia plačiai paplitusį mitą, kad pieninių dantukų  gydyti nereikia, nes jie vis tiek iškris. Tačiau tai ne tiesa, nes būtent sveiki ir reguliariai valomi pieniniai dantys sudaro tinkamas sąlygas nuolatinių dantų vystymuisi.

Pieninius dantis gydyti reikia, nes:

Tėvai gali užkirsti kelią ankstyvajam dantų ėduoniui, kuris pradeda vystytis dar kūdikystėje. Vyresniems nei 1 metų vaikams prieš miegą ir naktį nereikėtų duoti pieno, pieno mišinių, saldžios arbatos, sulčių ar kt. – šiuos gėrimus geriausia keisti vandeniu.

Dar svarbesnė tampa nuolatinių dantų priežiūra, todėl krūminiai nuolatiniai dantys gali būti dengiami silantais. Taip pat vaikams taikomos fluoro aplikacijos.

Gyd. odontologas ne tik gydo vaikų dantis, bet ir pataria, pamoko, kaip taisyklingai valyti dantis, padeda išsirinkti tinkamiausias priemones vaikų dantų priežiūrai.

Procedūrų tikslas – ne tik pagydyti, bet ir supažindinti

Vaikų dantų gydymo procedūra klinikoje „Altadenta“ yra orientuota į burnos ligų profilaktiką. Klinikoje dirbanti gyd. vaikų odontologė apžiūros ir gydymo procedūrą atlieka vadovaudamasi principu „rodyk-daryk“. Pirmiausia gydytoja parodo instrumentus, reikalingus vaikų dantukų apžiūrai ar gydymui, supažindina su jais mažąjį pacientą ir tik tada imasi procedūros.

Kai pacientai ramūs, tai ir gydymo procedūra – efektyvi. Po sėkmingos procedūros vaikai paskatinami prizu, todėl mažieji grįžta be baimės ir su noru apsilankyti vėl ir vėl.

Keli faktai apie vaikų dantų priežiūrą:

VAIKŲ DANTŲ GYDYMO KAINOS

 

Psichologinis vaiko paruošimas iki 30 min.20 €
Danties vagelių hermetizavimas silantais19 €
Danties plombavimas stiklo jonomerine plomba29-45 €
Danties plombavimas kompozitine plomba35-50 €
Dezinfekuojančios medžiagos uždėjimas25 €
Devitalizuojančios medžiagos uždėjimas25 €
Vieno kanalo plombavimas cinko oksido eugenolio pasta30 €
Danties/šaknies šalinimas30-39 €

Pateikti užklausą registracijai