RENTGENO TYRIMAI

Rentgenoginis dantų tyrimas labai svarbus norint tinkamai įvertinti dantų padėtį alveoliniame kaule, dantis palaikančias struktūras, diagnozuoti tikslią dantų būklę prieš atliekant protezavimą, išplitusio karieso įtaką dantims ir kt. Klinikoje „Altadenta“ atliekamos kokybiškos dentalinės ir panoraminės rentgeno nuotraukos.

Dentalinės dantų rentgeno nuotraukos

Dentalinė rentgenograma fiksuoja vieną ar kelis dantis bei juos supantį kaulą. Nuotrauka padeda tiksliau diagnozuoti kariesą ar periodonto ligas, stebėti gydymo procesą ir įvertinti rezultatus. Šis nesudėtingas tyrimas plačiai taikomas odontologijoje. Spinduliuotės pluoštas yra siauras, todėl spinduliuotė neapima gretimų organų, tik tą žandikaulį, kuris šviečiamas.

Klinikoje „Altadenta“ naudojama moderni skaitmeninė rentgeno sistema, kurios metu net iki 10 kartų sumažinama spinduliuotė. Tai itin aktualu pacientams, nes, pavyzdžiui, atliekant endodontinį gydymą, reikalingos bent trys dantų dentalinės rentgenogramos.

Panoraminės rentgeno nuotraukos

Panoraminėje rentgeno nuotraukoje atsispindi visų dantų, žandikaulių, įskaitant ir alveolinį kaulą, apatinio žandikaulio sąnarius, viršutinio žandikaulio sinusus ir kt., struktūra. Tyrimas suteikia daug informacijos prieš pradedant dantų implantavimą, protezavimą, kompleksinį dantų gydymą, chirurgines operacijas ar nusprendus tiesinti dantis, t. y. taikant ortodontinį gydymą.

Panoraminiu rentgenu padarytas nuotraukas gyd. odontologas gali analizuoti kompiuteryje, pagal poreikį jas išdidindamas ar išryškindamas esmines patologijos detales.

Turėdamas panoraminę rentgeno nuotrauką, gydytojas gali tiksliai nustatyti diagnozę vos ligai prasidedant ir įvertinti paciento dantų, dantenų, kitų struktūrų būklę.

Modernūs radiologiniai tyrimai nekelia grėsmės sveikatai

Pacientai iki šiol galvoja, kad radiologiniai tyrimai yra kenksmingi ir jų reikia vengti. Tačiau modernioji spinduliuotė nekelia praktiškai jokios žalos žmogaus organizmui atliekant tokius tyrimus net ir kiekvieno vizito metu. Be to, rentgeno spinduliuotės srautas yra ribojamas dviem būdais: naudojamas sensorius ir speciali švinu dengta apykaklė (prijuostė), slopinanti rentgeno spindulius. Taigi užtikrinamas saugumas ir teikiama reali nauda.

Mūsų klinikoje visas rentgenologinių tyrimų metu padarytas nuotraukas Jums prireikus galime atspausdinti, atsiųsti el. paštu ar įrašyti į pasirinktą laikmeną. Naujausios technologijos suteikia galimybių pasitelkti tikslius ir kuo įmanoma paprastesnius gydymo būdus. Susisiekite jau dabar ir apie modernius rentgenologinius tyrimus sužinokite daugiau.

RENTGENO TYRIMŲ KAINOS

Dentalinė rentgeno nuotrauka 9-12 €
Panoraminė rentgeno nuotrauka 22-24 €

Pateikti užklausą registracijai
Užpildžius registracijos formą esančią žemiau, klinikos registratorė susisieks jūsų norodytu el. paštu kaip įmanoma greičiau.