BURNOS CHIRURGIJA

Burnos chirurgija – tai viena iš odontologijos sričių, apimanti itin platų procedūrų ir operacijų spektrą. Burnos ertmės chirurgija glaudžiai susijusi su dantų implantavimu, protezavimu ir ortodontiniu gydymu.

Prieš chirurgines intervencijas dažniausiai atliekama dentalinė arba panoraminė dantų radiograma. Individualiais atvejais prireikia kompiuterinės tomografijos tyrimo.

Burnos chirurgai teikia plataus profilio burnos chirurgines procedūras:

Dantų šalinimas

Dantų lanke pasitaiko susiformavusių, bet neišdygusių, virškomplektinių dantų. Jiems priskiriami ir netaisyklingai išdygę protiniai dantys. Taigi dažniausiai dantys šalinami dėl šių priežasčių:

Klinikos „Altadenta“ specialistai nuolatinių dantų rovimo procedūrą atlieka tik kraštutiniu atveju, kai danties nebeįmanoma išsaugoti ir kai operacijai vienbalsiai pritaria kiti klinikoje dirbantys specialistai – gyd. odontologas, endodontologas, implantologas. Kiekvienu atveju, priklausomai nuo paciento būklės, įvertinama ir danties šalinimo rizika. Verta paminėti, kad atliekamas atrauminis danties šalinimas, kai išsaugomos dantį supančios kaulinės sienelės ir kaulinis audinys išrautojo danties vietoje atsistato.

Alveolito gydymas

Alveolitas – tai ištraukto danties vietoje atsiradęs uždegimas. Dažniausiai jis atsiranda nesusidarius krešuliui, stabdančiam infekcijos plitimą. Jei ištraukus dantį skausmas po poros dienų ne atlėgsta, o tik stiprėja, galima įtarti alveolitą. Tokiu atveju reikėtų kreiptis į gydytoją.

Rekomendacijos po chirurginių intervencijų

BURNOS CHIRURGIJOS KAINOS

 

Sinuso pakėlimo operacija 200-1000 €
Lateralinė kaulo augmentacija 145 - 450 €
Nedidelės apimties minkštųjų audinių augmentacija 100 - 300 €
Kaulo bloko persodinimas 1100 €
Danties šalinimas 30-140 €
Incizija (pūlinio atvėrimas) 30 €
Akmenų šalinimas iš seilių liaukų 80 €
Kaulinių išaugų šalinimas 80 €

Pateikti užklausą registracijai