DANTŲ TIESINIMAS SKAIDRIOMIS KAPOMIS

Kasdien mėgaujiesi kavos puodeliu, tačiau manai, kad dantų tiesinimas kapomis – brangu?

Jei gali sau leisti kavos puodelį, tuomet gali džiaugtis tobula šypsena!

Dantų tiesinimas kapomis vos nuo 3,5 € per dieną. Nepamiršk! Visuomet gali pasinaudoti SB lizingo paslauga – už dantų tiesinimą atsiskaityti išsimokėtinai be pabrangimo.

Belieka nuspręsti: kasdienis kavos puodelis ar tobula šypsena visam gyvenimui?

Remiantis statistika, net 70 % Lietuvos gyventojų reikalingas ortodontinis gydymas. Vieni skundžiasi nedideliu dantų susigrūdimu, kiti turi rimtų sąkandžio problemų. Tiesa, neretai klaidingai manoma, kad sąkandžio problemos ar kreivi dantys – tik estetinė problema, tačiau pamirštama rizika patirti rimtų sveikatos problemų, kurias laikui bėgant gydyti vis sunkiau. Ortodontinis gydymas padeda išspręsti sutrikusias kalbos, rijimo ir kramtymo funkcijas, galvos ir žandikaulio skausmus ar netgi sumažina ėduonies riziką.

Ilgą laiką ortodontinis gydymas buvo atliekamas naudojant breketus, tačiau atsiradus skaitmeninei ortodontijai – programinės įrangos galimybėms patobulėjus, vis labiau populiarėja dantų tiesinimas skaidriomis kapomis.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis: kas tai?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis tai – inovatyvus, efektyvus, patogus ir neskausmingas dantų tiesinimo būdas, leidžiantis pamatyti gydymo rezultatus prieš pradedant gydymą, naudojant 3D gydymo planavimo technologiją. Tiesinamosios kapos tai – beveik nepastebimi, nuimami ortodontiniai prietaisai, dengiantys visą dantų lanką, panašūs į dantų balinimo ar bruksizmo kapas. Dantų tiesinimo kapos pagamintos iš minkšto, daugiasluoksnio, matiškai skaidraus medicininio plastiko, nesukeliančio jokių alerginių reakcijų. Naudojant intraoralinį skenerį, pagaminamos reikiamos tiesinimo kapos – idealiai pritaikytos individualiam gydymo atvejui. Tiesinimas kapomis pagrįstas itin paprasta, patogia ir neskausminga metodika – švelniai spausdamos, jos stumia dantis į iš anksto suplanuotą norimą padėtį. „Altadenta“ odontologijos klinikoje dantų tiesinimas atliekamas „Ordoline“ kapomis.

DANTŲ TIESINIMO SKAIDRIOMIS KAPOMIS KAINOS

Diagnostika98 €
3D gydymo planas200 €
Skaidrios ORDOLINE tiesinimo kapos1300 - 3000 €
Atramų uždėjimas (1 žandikaulis)60 €
Papildomas vizitas dėl kapų50 €
Tiesinimo ORDOLINE kapomis gydymo užbaigimas250 €

Už visas odontologines paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai be pabrangimo, pasinaudojus SB lizingu.

Pateikti užklausą registracijai
Užpildžius registracijos formą esančią žemiau, klinikos registratorė susisieks jūsų norodytu el. paštu kaip įmanoma greičiau.

Kada reikalingas dantų tiesinimas skaidriomis kapomis?

„Ordoline“ kapomis gydymas atliekamas net 99,5 % ortodontinių atvejų – netaisyklingam sąkandžiui, dantų rotacijai, susigrūdusiems dantims, kitiems neharmoningo dantų lanko atvejams koreguoti.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis gali padėti išspręsti bene visus šypsenos netobulumus.

Kokius „Ordoline“ kapų privalumus pastebi pacientai?

Kodėl verta rinktis „Ordoline“ dantų tiesinimo kapas?

Gydymas „Ordoline“ skaidriomis dantų tiesinimo kapomis yra paremtas moksliniais tyrimais ir prižiūrimas sertifikuotų gydytojų ortodontų bei mokslininkų komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir Neapolio universiteto. Tai padeda užtikrinti aukštą gydymo kokybę ir efektyvius rezultatus. „Ordoline“ kapos gali išgydyti beveik visus ortodontinius atvejus, net ir tuos, kuriuos iki šiol buvo galima gydyti tik breketais. „Ordoline“ tai – lietuviškas prekių ženklas, kuris vertinimas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Lyginant „Ordoline“ kapas su dantų tiesinimu breketais:

Gydymo eiga: 5 žingsnių kelias

1 žingsnis

Pirminė konsultacija. Jos metu įvertinama dabartinė dantų ir sąkandžio būklė, dantų tiesinimo kapomis galimybė, atsakoma į paciento klausimus.

2 žingsnis

Konsultacija ir diagnostika. Atliekama panoraminė dantų nuotrauka ir skenavimas intraoraliniu skeneriu. Prieš gydymą šypsena įamžinama fotoaparatu.

3 žingsnis

Skaitmeninio gydymo plano sudarymas. Kvalifikuoti ,,Ordoline“ gydytojai ortodontai per dvi savaites parengs gydymo planą. Kito vizito metu Jūsų gydytojas odontologas pristatys šį planą ir parodys, kokių rezultatų pasieksite, baigę gydymą.

4 žingsnis

Kapų gamyba. ,,Ordoline“ komanda pagamins ir išsiųs kapas Jūsų gydytojui. Gydytojas atiduos kapų komplektą Jums ir suteiks būtinas instrukcijas apie kapų naudojimą, priežiūrą, kitus vizitus.

5 žingsnis

Ortodontinis gydymas kapomis. Kapas nešiojate 22 valandas per parą, keičiate jas taip dažnai, kaip nurodo Jūsų gydytojas, lankotės pas gydytoją numatytiems vizitams – maždaug kas du mėnesius. Pabaigus nešioti visas Jums skirtas kapas, gydytojas įvertins gydymo rezultatus, o Jūs mėgausitės savo nauja šypsena.

D.U.K.

Anksčiau kapomis buvo galima gydyti tik lengvus atvejus. ,,Ordoline“ kapos tai – naujos kartos dantų tiesinimo sprendimas, apimantis daugybę ortodontinių įrankių ir 3D planavimo technologiją, todėl ,,Ordoline“ gali išspręsti net pačius sudėtingiausius gydymo atvejus. Jei paciento atvejis itin sudėtingas, gydant kapomis gali būti taikomos papildomos ortodontinės priemonės.
Kiekvienas gydymo atvejis yra individualus ir priklauso nuo paciento dantų bei sąkandžio situacijos. Konsultacijos metu, atlikęs diagnostinius tyrimus, gydytojas įvertins, kiek truks Jūsų gydymas. Dažniausiai pacientai kapas nešioja nuo 8 iki 20 mėnesių.
Ne, netrunka ilgiau. Dantų tiesinimas kapomis savo efektyvumu nei kiek nenusileidžia ortodontiniam gydymui breketų sistemomis, tiesa, jei atvejis sudėtingesnis, papildomai gydymas gali būti kombinuojamas su kitomis ortodontinio gydymo sistemomis.
Esminis šių ortodontinio gydymo priemonių skirtumas tas, kad dantų tiesinimo kapos – išimami ortodontiniais prietaisai, o breketai – neišimami. Dantų kapų pranašumas prieš dantų tiesinimą breketais – estetika ir komfortas. Jos bene nepastebimos, o prireikus (iki 2 val. per parą) gali būti išimamos. Lengviau prižiūrimos, jokio diskomforto valgant, neapsunkina kasdienės burnos higienos, puikiai tinka keliaujantiems. Vienintelis kapų trūkumas lyginant su breketais – savikontrolė. Kadangi gydymas – savarankiškas, jo sėkmė priklauso ir nuo paciento motyvacijos jas nešioti.
Gali atrodyti, kad gydymas kapomis yra brangesnis už gydymą breketais, tačiau tai ne tiesa. Gydantis breketais galutinę gydymo kainą sužinosite tik baigę gydymą, nes dažniausiai mokėsite dalimis – už pirminį breketų tvirtinimą, pakartotinius vizitus ir breketų nuėmimą. Už dantų tiesinimo kapas įprasta mokėti visą sumą iš karto, nes gydytojas gali tiksliai numatyti gydymo kapomis eigą ir trukmę, o tada paskaičiuoti kainą. Gydymo eigoje beliks susimokėti tik už tarpinius vizitus. Jeigu nenorite ar negalite mokėti visos iš karto, gydymą kapomis taip pat galite rinktis pasinaudoję SB lizingo paslauga.
Ortodontiniam gydymui kapomis amžiaus ribų nėra. Gydymas taikomas tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, kuriems sudygę nuolatiniai dantys.
Taip, jei vaikas turi visus nuolatinius dantis (nuo vienos pusės pirmo krūminio iki kitos pusės pirmo krūminio arba skaičiais 16–26 dantis).
Kapas reikėtų nešioti ne mažiau nei 22 val. per parą. Jas išsiimti tik valgant, geriant karštus ar dažančius gėrimus.
Kiekvienas gydymo atvejis yra itin individualus, tačiau vidutiniškai pacientams prireikia nuo 24 iki 48 kapų komplektų. Visi kapų komplektai yra sunumeruoti – pacientas juos keičia pagal planą paeiliui.
Tikslius kapų keitimo terminus gali pasakyti gydytojas, įvertinęs individualią paciento situaciją, tačiau dažniausiai kapas reikia keisti kas14 dienų.
Dažniausiai kalbos pakitimus pacientai pastebi tik adaptaciniu laikotarpiu – pirmąsias gydymo savaites. Vėliau jie išnyksta visiškai arba lieka minimalūs.
Priešingai nei dantų breketai, tiesinimo kapos idealiai priglunda prie dantų paviršiaus, todėl yra visiškai nejuntamos, o burnos gleivinė, net ir adaptaciniu laikotarpiu, nepažeidžiama. Retesniais atvejais, kai naudojami papildomi ortodontiniai aparatai ir dėl to jaučiamas minimalus diskomfortas, tam, kad pacientas išvengtų nemalonių pojūčių, skiriamas specialus ortodontinis vaškas.
Nešiojant kapas, dantų ir burnos priežiūra iš esmės nepakinta. Būtina reguliari burnos higiena ir teisingas kasdienis dantų valymas. Kapos valomos dantų šepetėliu ir neabrazyvia dantų pasta.
Kadangi dantų tiesinimas kapomis – savarankiškas gydymo būdas, todėl kartu su kapų komplektu galite komfortiškai keliauti, o apsilankymus pas gydytoją planuoti maždaug kas du mėnesius.
Taip. Tais atvejais, kai problemos nesudėtingos, gydytojas ortodontas skiria dantų gydymą tik vieno žandikaulio lankui.
Norint pradėti dantų gydymą kapomis reikėtų pasirūpinti dantų sveikata ir tinkama burnos higiena, prireikus atlikti terapinį dantų gydymą ar profesionalią burnos higieną. Taip pat atlikti reikiamus tyrimus. Teisingai pasiruošti padės gydytojas ir „Ordoline“ ekspertų komanda.