DANTŲ BALINIMAS

Balti dantys – tai sveikatos ir jaunystės požymis. Deja, senstant, turint žalingų įpročių, vartojant dažomųjų savybių turinčių maisto produktų ir gėrimų, dantys keičia atspalvį. Vis didėjant pasiūlai, galime įsigyti balinamųjų dantų pastų, balinimui skirtų juostelių ir kt., tačiau šios priemonės nėra efektyvios ir gali pakenkti dantų emaliui.

Dėl kokių priežasčių dantų paviršiuje atsiranda dėmių?

Kelių tipų dantų balinimo procedūros:

Procedūros metu dantenos bei dantų kakleliai izoliuojami specialia apsaugine medžiaga, o danties paviršius padengiamas balinamuoju geliu ir veikiamas helio lempa. Rezultatas matomas tą pačią dieną po procedūros. Prieš dantų balinimą rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną. Balinimo metu dantys pašviesėja nuo 3 iki 8 tonų.
Klinikoje yra pagaminamos balinamosios kapos, kurias pacientas sutepa specialia balinamąja medžiaga. Kapą reikia nešioti 2-3 val. per dieną. Dantų balinimas šiuo būdu užtrunka iki 2 savaičių.
Toks balinimas gali būti atliekamas po šaknų kanalų gydymo. Į endodontinę danties ertmę dedama specialaus gelio, kuris dantį veikia iš vidaus.

Kada nerekomenduojama atlikti dantų balinimo?

Dantų balinimas “White Smile Flash” sistema + profesionali burnos higiena

310€

295€

Dantų balinimas “White Smile Flash” sistema

250 €

225 €

Balinimo kapa vienam žandikauliui50 €
Balinimo gelio švirkštelis20 €

Pateikti užklausą registracijai
Užpildžius registracijos formą esančią žemiau, klinikos registratorė susisieks jūsų norodytu el. paštu kaip įmanoma greičiau.

Balinant dantis spalvą keičia natūralūs dantys, bet ne dantų vainikėliai, plombos ir pan., todėl jei jūsų dantų restauracijos yra tamsesnės nei norimas balinimo rezultatas, po procedūros patamsėjusios dantų restauracijos keičiamos šviesesnėmis.

Rekomendacijos po balinimo procedūros