SOLO profilaktika – kelias į sveiką ir gražią šypseną!

solo

Profilaktinė dantų priežiūra neabejotinai svarbi tam, kad kuo ilgiau išsaugotume sveiką ir gražią šypseną.
SOLO profilaktika – logiška ir unikali savo paprastumu dantų priežiūros programa, kuri pasiteisino ir įsitvirtino daugelyje pasaulio šalių. Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose Vakarų valstybėse sėkmingai taikomos  SOLO programos idėja labai paprasta – dantys turi būti valomi po vieną, didelį dėmesį skiriant tarpdančių švarai.

Ši dantų ir burnos ertmės profilaktikos priemonė viena veiksmingiausių, siekiant:

  • užkirsti kelią dantų gedimui,
  • išvengti akmenų ir apnašų formavimosi ant danties paviršiaus,
  • sumažinti dantų jautrumą karščiui ir šalčiui,
  • nebeturėti kraujuojančių ir skausmingų dantenų,
  • išvengti dantų netekimo pavojaus,
  • nebeturėti nemalonių vizitų pas gydytoją odontologą.

Pagrindinė daugumos dantų ir dantenų ligų priežasčių yra neefektyvi dantų priežiūra. Tiesa ta, kad net kasdien naudojant dantų šepetėlį, pastą ir dantų siūlą Jūs negalite garantuoti, kad bus sunaikinamos visos bakterijos – jos slepiasi sunkiai prieinamose vietose, susidaro minkštosios apnašos, kurios pamažu mineralizuojasi, virsta dantų akmenimis, atsiranda kitų burnos ligų pavojus.
„SOLO“ sistema susideda iš šepetėlio bei tarpdančių šepetėlio, specialiai pritaikytų pasiekti vietas, kurių neįmanoma išvalyti naudojant įprastas priemones.
Ši programa labai veiksminga pacientams, kurie turi periodonto problemų – jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, o per 4 mėnesius – net  95-100 %.

vieno dantiesVieno danties šepetėlis

Vietoje įprasto dantų šepetėlio mes Jums rekomenduojame naudoti vieno danties šepetėlį. Šis solo šepetėlis turi mažą, smailėjančio kūgio formos galvutę. Juo daug geriau išvalomi protiniai dantys, išvalomos vietos prie dantenų, nepažeidžiant jų – viso to padaryti įprastu dantų šepetėliu neįmanoma. Valydami dantis vieno danties šepetėliu, sumažinsite riziką susirgti parodontoze bei kitomis dantų ar burnos ligomis, o taip pat daug ilgiau išsaugosite savo dantis gražius ir sveikus.

tarpdanciu sepeteliaiTarpdančių šepetėliai

Tikriausiai iš odontologų teko girdėti, kad tarpdančių šepetėliai daug efektyviau pašalina bakterijas iš tarpdančių nei dantų siūlai. Tačiau apie šia priemonę informacijos pateikiama tiek nedaug, kad žmonės nusipirkę ir pabandę naudoti tarpdančių šepetėlį, dažnai lieka nusivylę. Viskas tik todėl, kad žmonėms trūksta informacijos ką būtent pirkti ir kaip teisingai naudoti. Dažniausiai tarpdančių šepetėliai arba nelenda tarp dantų, arba tinka tik keliems tarpdančiams. Todėl labai svarbu renkantis tarpdančių šepetėlį pasirinkti tinkamą jo dydį – jis jokiu būdu negali būti grūdamas per jėgą.  SOLO tarpdančių šepetėliai yra net 11 skirtingų dydžių, todėl jie tiksliai atitinka kiekvieną Jūsų tarpdantį, ko pasekoje šepetėliai nėra sugadinami ir Jūs galite juos lengvai išvalyti.

vieno danties valymas

tarpdancio valymasAtvykę pas mus Jūs būsite supažindinti su pažangia ir unikalia SOLO profilaktika. Mūsų klinikos burnos higienistai išmokins naudotis vieno danties ir tarpdančių šepetėliais bei padės pasirinkti tinkamą šepetėlių dydį. Naudojant šias priemones kiekvieną dieną ir teisingai pašalinus visas bakterijas nuo dantų bei tarpdančių, Jūs galite išsaugoti sveikus dantis visą likusį gyvenimą. Su SOLO profilaktikos priemonėmis padėsite užkirsti kelią dantų ligoms bei sutaupysite pinigų sumas, skirtas dantų gydymui.

SOLO profilaktikos kaina – 40 eur.
Į kainą įeina: 1 vnt. vieno danties SOLO šepetėlis, 10 vnt. SOLO tarpdančių šepetėlių, jų parinkimas pagal paciento poreikius bei apmokymas, kaip jais naudotis.

Registracija: 8 640 57717
Share:

Parašykite komentarą