Solo profilaktika

solo

Nemaža dalis Lietuvos pacientų skundžiasi kraujuojančiomis dantenomis, blogu burnos kvapu ir kitomis įvairiomis  dantų problemomis. Pagal dantų būklę Europoje esame treti nuo galo. Tai rodo, kad nepakankamai rūpinamės savo dantų būkle arba tiesiog nemokame to daryti. Būtina teisingus burnos higienos įpročius suformuoti dar vaikystėje, už tai turi prisiimti atsakomybę tėvai.
Skiriami 2 burnos higienos tipai – asmeninė ir profesionali burnos higiena, atliekama Odontologijos klinikos burnos higienisto. Jei Jums kraujuoja dantenos, skundžiatės dantų jautrumu ar nuolat sklinda blogas burnos kvapas, net neabejokite, – Jūs tiesiog netinkamai prižiūrite savo dantis. Tokiais atvejais yra siūloma kreiptis į profesionalų burnos higienistą, kuris ne tik pašalins dantų akmenis, bet ir papasakos, kaip išvengti kraujuojančių dantenų ar panašių problemų ateityje. Dantų akmenys susidaro, kuomet dauginasi bakterijos. Dantų akmenys dažniausiai susiformuoja tarpdančiuose, vidiniame dantų paviršiuje, dantų kišenėse. Tai gali sukelti gingivitą. Pradinis gingivitas atsiranda susikaupus 4 dienų apnašoms. Maždaug po 7 dienų, jei ir toliau nesustabdomas šis reiškinys, atsiranda ankstyvasis gingivitas. Gingivitas ir toliau gali plisti. Ilgainiui gali nutirpti kaulas, o vėliau rizikuojate net prarasti dantį. Taigi, didžiausias iššūkis – maksimaliai sustabdyti bakterijų dauginimąsi ir apsisaugoti nuo burnos ertmės ligų, periodonto (gingivito bei periodontito) ar karieso.
Profesionalią burnos higieną reikia atlikti bent 1 kartą metuose. Jei sergate periodonto ligomis, šią procedūrą rekomenduojame atlikti kas 3-4 mėnesius. Kuomet atvyksite pas burnos higienistą, dantų akmenys Jums bus šalinami ultragarsiniu skaleriu bei kiuretėmis. Visos dantų apnašos bus šalinamos „Air – Flow“ sistema. Procedūros pabaigoje Jūsų dantys bus nupoliruojami bei užlyginami minimalūs jų įtrūkimai (jei tokių yra). Atlikus procedūrą, pacientai džiaugiasi aiškiai juntama gaiva ir švara savo burnose.
Namų sąlygomis savo dantis galite prižiūrėti inovatyviu būdu, vadovaujantis SOLO profilaktikos rekomendacijomis. Apsilankymo pas burnos higienistą metu Jums bus parinkti specialūs šepetėliai ir bus tiksliai paaiškinta, kaip reikia valyti dantis. Įdomiausia tai, kad naudojant SOLO vieno danties šepetėlius užtenka dantis valytis tik 1 kartą per dieną. Ypatingai lengvai SOLO profilaktikos įgūdžius perima vaikai. Jie tiesiog gali valytis dantukus žiūrėdami animacinius filmukus. Svarbu tai, kad įgudus prižiūrėti dantis vieno danties šepetėliais, nebereikia jokių dantų pastų, siūlų ar burnos skalavimo skysčio. SOLO profilaktika yra vokiečių ir šveicarų išvystyta pažangiausia technologija, kurią naudojant pasiekiami puikūs rezultatai. Dantų valymas gali tapti maloniu procesu, kurį atliksite Jums patogiu metu, Jums patogioje vietoje!
Asmeninės konsultacijos metu apie SOLO PROFILAKTIKOS kasdienį taikymą kiekvieno asmens gyvenime Jums maloniai papasakos burnos higienos specialistė ir dėstytoja Juana Barkauskienė.

Share:

Parašykite komentarą