NEMOKAMA paskaita apie dantų implantus ir implantaciją

Implantologas

ALTADENTA Odontologijos klinika kviečia į NEMOKAMĄ paskaitą apie dantų implantus ir implantavimą.

Paskaitos data 2017 m. spalio 3 d., antradienis, 18 val.

Vieta: ALTADENTA, Odontologijos klinika (Licencijos Nr. 1236) ,

V. Lašo g. 1, Kaunas

Lektoriai: gydytojas odontologas burnos chirurgas Mindaugas Levickas ir UAB MED GROUP valdybos pirmininkas, Vilniaus implantologijos centro klinika konsultantas Šarūnas Perminas.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 671 91209 arba el. paštu info@altadenta.lt

Paskaitos metu lektoriai kalbės apie šveicariškus Straumann dantų implantus, kuriems suteikiama viso gyvenimo garantija. Šarūnas Perminas ir Mindaugas Levickas išsklaidys visus mitus apie dantų implantus bei išskirs jų privalumus. Garantuojame, kad daug įdomios informacijos išgirs ne tik paprasti klausytojai, bet ir gydytojai odontologai.

Apie lektorius.

Gydytojas Odontologas burnos chirurgas Mindaugas Levickas yra Altadenta Odontologijos klinikos komandos narys. Jis Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo burnos chirurgo kvalifikaciją ir nuo 2011 metų specializuojasi būtent šioje srityje bei savo praktikoje dirba su dantų implantais Straumann. Mindaugas Levickas yra iniciatyvus odontologas, kuris gilina savo žinias ne tik Lietuvoje, bet ir Šveicarijoje, Suomijoje, Italijoje, Vokietijoje, Austrijoje. Mindaugas Levickas yra užsitikrinęs savo pacientų ir kolegų pasitikėjimą, todėl rekomendacijos apie šį gydytoją

Šarūnas Perminas.UAB “Vilniaus implantologijos centro klinika” konsultantas Šarūnas Perminas, UAB “MED GRUPĖ” valdybos pirmininkas, klinikos &Smile direktorius. Tai lektorius, kuris pristatydamas dantų implants Straumann sugeba sudominti ne tik paprastus žmones, bet ir gydytojus odontologus. Šarūnas Perminas skaito paskaitas apie implantus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Jo kompetencija ir darbo patirtis atsiskleidžia nuosekliame pristatyme ir įtraukia kiekvieną klausytoją.

Share:

Parašykite komentarą