Dantų balinimas „WHITEsmile Flash“ sistema

Dantų balinimas WHITEsmile Flash sistema

WHITEsmile – viena pirmųjų įmonių, įkurtų Europoje, kuri nuo pat pradžių specializavosi dantų balinimo produktų gamyboje. Jų sukurta sistema FLASH – tai vienas naujausių gaminių, sukurtas remiantis 25 metų patirtimi. Visos WHITEsmile naudojamos medžiagos yra kliniškai patvirtintos ir sertifikuotos.

 

Kaip veikia?

Dantų balinimas FLASH sistema – tai cheminis procesas, kurio metu naudojamo specialaus gelio veikimas sustiprinamas šviesa, kuri aktyvuoja vos 6% vandenilio peroksidą (daugelis kitų sistemų naudoja stipresnį vandenilio peroksidą) ir leidžia jam prasiskverbti į danties paviršių ir jį išbalinti.

Procedūros metu naudojamos balinamosios medžiagos suskaido ant dantų esančias dėmes į mažesnius gabalėlius, todėl jų spalva tampa mažiau koncentruota, o dantys baltesni.

Ar sistema saugi?

Įvairūs tyrimai parodė, kad dantų balinimas WHITEsmile FLASH sistema yra saugus dantims ir dantenoms, o pagrindinė veiklioji medžiaga – vandenilio peroksidas, jau dešimtmečius sėkmingai naudojamas odontologijoje. Balinimas nekenkia emaliui, ir, tinkamai prižiūrint dantis, yra ilgalaikis.

Kiek laiko trunka balinimo procedūra?

Procedūra trunka vos vieną valandą, o pasiekti norimą rezultatą galima vieno apsilankymo metu. 

Ar galimas pavienių dantų balinimas?

Prieš atliekant estetinį dantų plombavimą, dantų atkūrimą implantais ar vainikėliais, Altadenta gydytojai rekomenduoja atlikti burnos higieną ir balinimą. Atkurtų dantų spalvos vėliau pakeisti negalima, todėl pavienių dantų balinimas prieš procedūras yra puiki alternatyva.

Ar yra šalutinis poveikis?

Kai kuriems pacientams po balinimo procedūros gali padidėti dantų jautrumas. Tačiau įprastai šis šalutinis poveikis praeina per 1 – 2 dienas. Jei reikia, gydytojas rekomenduoja priemones sumažinančias dantų jautrumą.

Po balinimo procedūros rekomenduojama bent kelias valandas negerti kavos, arbatos, raudonojo vyno, nerūkyti, nes tai gali sumažinti procedūros efektyvumą.

Kam nerekomeduojama atlikti balinimo procedūros?

Altadenta gydytojai dantų balinti nepataria, kai yra nusidėvėjęs emalis, esant dantenų uždegimui, periodontitui. Ši procedūra taip pat nerekomenduojama nėščiosioms, maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų. 

 

Ar rezultatas ilgalaikis?

Laikantis įprastų dantų priežiūros rekomendacijų po balinimo procedūros, Jūsų dantys išliks šviesesni apie 3-4 metus.

Po procedūros pacientui duodama Flash Care & Repair dantų pasta, skirta naudoti po dantų balinimo procedūrų. 

WHITEsmile FLASH dantų balinimo procedūra – tai paprastas ir greitas būdas džiaugtis balta šypsena ilgą laiką. 

Jei abejojate, ar šis dantų balinimo būdas Jums tinkamas, kviečiame atvykti į konsultaciją Altadenta klinikoje ir mūsų specialistai įvertins Jūsų dantų būklę bei pasiūlys efektyviausią dantų balinimo būdą.

Šiuo metu FLASH dantų balinimo kaina TIK 149 €, vietoje 200 €. Pasiūlymas galioja iki spalio 1 d. 

Registruotis galite:
☎ Numeriu: +370 640 57717
📧 el.Paštu: info@altadenta.lt
💬 Privačia Facebook žinute (Facebook messenger piktograma, apatiniame dešiniajame kampe).