Altadenta pacientės atsiliepimai apie tarpdančių ir vieno danties šepetėlius

pacientės atsiliepimai

Kalbiname Altadentą pacientę, Vilmą M., kuri pirmą kartą atvyko konsultacijai pas burnos higienistą.

Vilma, kaip Jūs suradote Altadenta Odontologijos kliniką ir kas konkrečiai pastūmėjo joje apsilankyti?

Šioje klinikoje lankosi mano pažįstama, ji – ir rekomendavo. O problema buvo tokia – kairėje pusėje viršuje ėmė skaudėti dantenas. Prieš 1,5 mėnesio lankiausi pas gydytoją odontologę, tačiau jokių dantų ar dantenų problemų tuomet nerado. Niekaip nesupratau, kokia galėtų būti to priežastis, todėl pasiryžau vizitui į Odontologijos kliniką.

Kokia buvo dantenų skausmo priežastis?

Burnos higienistas man išaiškino, kad prižiūrėdama dantis paprastu šepetėliu tiesiog nepasiekiu išvalyti tarpdančių. Dėl šios priežasties kaupiasi bakterijos, kurios sukelia uždegimą. Tada ir atsiranda skausmas. Man visada atrodė, kad pakanka valytis dantis dukart per dieną.

Kokią išeitį Jums pasiūlė burnos higienistas?

Jis man pasiūlė naudoti tarpdančių šepetėlius kiekvieną vakarą. Taip pat pritaikė Solo Swing vieno danties šepetėlį. Burnos higienistas nuosekliai parodė, kaip teisingai naudotis iš pirmo žvilgsnio neįprastais šepetėliais. Prisipažinsiu, buvau be galo skeptiška, bet nusprendžiau pabandyti. Man buvo paaiškinta, kad atsakingai valantis visus tarpdančius specialiu šepetėliu, problema bus išspręsta maždaug po 2 savaičių.

Kuo skiriasi mums įprastas dantų valymas nuo vieno danties šepetėlio ir tarpdančių šepetėlių?

Burnos higienistas man papasakojo, kad puikiausias įrodymas, jog tarpdančiai nėra kokybiškai išvalomi, tai dantenų kraujavimas valymo metu. Tarpdančiuose yra daugiausia bakterijų. O mes valydami dantis paprastu dantų šepetėliu, tiesiog negalime pasiekti tarpdančių.

Kiek laiko užtrunka dantų priežiūra vieno danties šepetėliu ir tarpdančiu šepetėliu?

Nepatikėsite, bet burnos higienistas užtikrino, kad pakanka pagal duotą planą išsivalyti dantis 1 kartą vakare. Ir tikiu, kad man nepritrūks kantrybės!

Kada Jums paskirtas sekantis vizitas pas burnos higienistą?

Man rekomendavo atvykti po 2 savaičių tam, kad burnos higiestas įvertintų mano “pažangą”.

Mes savo ruožtu norime tik patikslinti, kad naudojantis Solo profilaktikos priemonėmis (tarpdančių šepetėliais ir vieno danties šepetėliais):

*nebekraujuoja dantenos;

*panaikinamas blogas burnos kvapas;

*mažiau formuojasi dantų apnašos, todėl negenda dantys.

Solo profilaktikos priemones gali naudoti net vaikai, žiūrėdami filmukus vakare. Tik būtina juos išmokyti tai atlikti taisyklingai.

Share:

Parašykite komentarą