4 atvejai, kai dantų balinimas būtų teisingas pasirinkimas

Fluorozė

Lietuvoje žmonės vis dar nepagrįstai baiminasi dantų balinimo ir vadovaujasi senais mitais. Atvykstantys pacientai yra kažkur girdėję, kad po balinimo dantys tampa labai jautrūs, nemalonu gerti karštus ar šaltus gėrimus, valgyti ledus. Šioms baimėms galime paprieštarauti. Odontologijoje naudojamos inovatyvios šiuolaikinės priemonės, kurių dėka dantys netampa jautrūs.

Kada ir kodėl Jums rekomenduotume dantų balinimo procedūrą?

  • Jūs ilgą laiką nešiojote breketus. Ne paslaptis, kad po kurio laiko nuėmus breketus, dantys yra jau ne tokie balti, kartais net įgavę gelsvą atspalvį. Kuomet Jūsų dantys lygūs ir ištiesinti po ortodontinio gydymo, rekomenduojama juos išbalinti. Džiaugsitės ne tik tiesiais, bet ir baltais, nepriekaištingai atrodančiais dantimis.
  • Dantų balinimas prieš atliekant estetinį plombavimą. Balinimas atliekamas nuosaviems dantims. Akcentuojama, kad plombos nebąla. Kuomet Jūsų nuosavi dantys bus baltesnio atspalvio, odontologas galės pritaikyti šviesesnę plombinę medžiagą ir bendras rezultatas bus dar patrauklesnis! Specialistai rekomenduoja Jums pasinaudoti šiuo patarimu, – ir Jūsų šypsena taps dar žavesnė!
  • Dantų balinimas prieš dedant laminates. Tarkime, Jums reikalinga laminatė priekiniams dantims. Prieš atliekant šią procedūra rekomenduojamas dantų balinimas kaip ir atliekant estetinį plombavimą. Kuo nuosavų dantų atspalvis šviesenis, tuo laminatės spalva aip pat bus šviesesnė.
  • Fluorozė. Kas tai yra? Dantų fluorozė – tai biogeocheminės kilmės liga, kai dėl ilgalaikio fluoro veikimo padidintomis dozėmis yra pakenkiami danties audiniai, jų formavimosi ir vystymosi metu. Kitaip tariant, ant dantų emalio atsiranda balkšvos dėmelės, dėl kurių žmogus jaučia diskomfortą. Vienas iš sprendimo būdų yra dantų balinimas. Dėmelės nebąla ir neišnyksta, tačiau išbalinus dantis jos akivaizdžiai “nekrenta į akis”. Esmė ta, kad baltų dėmelių panaikinti neįmanoma, tačiau jos nebeerzina paciento, nes labiau suvienodinama dantų spalva. P.S. Nuotraukoje matote fluorozės pakenktus dantis.

Prieš atliekant dantų balinimą, kiekvienas burnos higienistas pirmiausia pasirūpina profesionalia higiena. Kuomet dantys yra be apnašų, balinimo rezultatas yra efektyvesnis. Maloniai kviečiame Jus į ALTADENTA, registruokitės tel. 864057717.

Share:

Parašykite komentarą